Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | CANbus |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Receiver Hysteresis | 20 mV |
| Data Rate | 1Mbps |
| Voltage – Supply | 3.14V ~ 3.47V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | MAX3051 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.