Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver, Isolated |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Receiver Hysteresis | 25 mV |
| Data Rate | 16Mbps |
| Voltage – Supply | 1.71V ~ 5.25V, 4.75V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209″, 5.30mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.