Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | DPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 350mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.6V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 300µs, 30µs |
| -3db Bandwidth | 100MHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 4pF, 4pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 1µA |
| Crosstalk | -100dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-WFBGA, WLBGA |
| Supplier Device Package | 9-WLP (1.61×1.61) |
| Base Product Number | MAX20327 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.