Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Switch Circuit | SPST – NO |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 16 |
| On-State Resistance (Max) | 48Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2.4Ohm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 40V ~ 250V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±160V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 3.5µs, 3.5µs |
| -3db Bandwidth | 20MHz |
| Charge Injection | 820pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 11pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 2µA |
| Crosstalk | -80dB @ 5MHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7×7) |
| Base Product Number | MAX14802 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.