Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SP4T |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 1.5Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | – |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 3V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 2ms, 1.5ms |
| -3db Bandwidth | 75MHz |
| Charge Injection | 1720pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 78pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 1µA |
| Crosstalk | -103dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-WQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 20-TQFN (5×5) |
| Base Product Number | MAX14778 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.