Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | – |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 130Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 500mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 20V ~ 72V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±10V ~ 36V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 25µs, 2µs |
| -3db Bandwidth | 20MHz |
| Charge Injection | 200pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 3.7pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 20nA |
| Crosstalk | -62dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Base Product Number | MAX14752 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.