Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | DPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:2 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 380mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 5mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.6V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 10ms, 2.25ms |
| -3db Bandwidth | 200MHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 25pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 400nA |
| Crosstalk | -80dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-WFBGA, WLBGA |
| Supplier Device Package | 9-WLP (1.26×1.26) |
| Base Product Number | MAX14589 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.