Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Continuous Low Pass |
| Frequency – Cutoff or Center | 1MHz |
| Number of Filters | 1 |
| Filter Order | 5th |
| Voltage – Supply | ±4.5V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Base Product Number | LTC1560 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.