Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Universal Switched Capacitor |
| Frequency – Cutoff or Center | 25kHz |
| Number of Filters | 4 |
| Filter Order | 8th |
| Voltage – Supply | 3.14V ~ 11V, ±3.14V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209″, 5.30mm Width) |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Base Product Number | LTC1068 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.