Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Main Purpose | DC/DC, Step Up |
| Outputs and Type | 4 Non-Isolated Outputs |
| Voltage – Output | 48V |
| Current – Output | 20A, 16.5A, 10.2A, 7.6A |
| Voltage – Input | 9V ~ 36V |
| Regulator Topology | Boost |
| Frequency – Switching | 3MHz |
| Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | LTC7892 |
| Note | – |
| Base Product Number | LTC7892 |







Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.