Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Channels per IC | 1 – Single |
| Amplifier Type | Standard (General Purpose) |
| Output Type | Single-Ended |
| Slew Rate | 74V/µs |
| -3db Bandwidth | 10MHz |
| Gain Bandwidth Product | – |
| Current – Output / Channel | 20mA |
| Current – Supply (Main IC) | 3mA |
| Voltage – Supply, Single/Dual (±) | 24V ~ 220V, ±12V ~ 110V |
| Utilized IC / Part | ADHV4702-1 |
| Contents | Board(s) |
| Note | – |
| Base Product Number | ADHV4702 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.