Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | µModule® |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Main Purpose | DC/DC Converter |
| Outputs and Type | 7 Non-Isolated Outputs |
| Power – Output | – |
| Voltage – Output | 0.7V, 0.85V, 0.9V, 0.95V, 1V, 1.2V, 1.5V |
| Current – Output | 36A, 13A, 13A, 13A, 13A, 9A, 9A |
| Voltage – Input | 4.5V ~ 15V |
| Regulator Topology | – |
| Frequency – Switching | – |
| Contents | Board(s) |
| Utilized IC / Part | LTC2974, LTM4620A, LTM4675, LTM4676A, LTM4677 |
| Note | – |
| Base Product Number | DC2204 |









Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.