Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SP4T |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | – |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | – |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.65V ~ 2.75V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 10ns, 16ns |
| -3db Bandwidth | 2.5GHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 2pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 1µA |
| Crosstalk | -58dB @ 100MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 20-LFCSP (4×4) |
| Base Product Number | ADG904 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.