Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST – NO |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 7Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | – |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 9V ~ 40V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±9V ~ 22V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 21ns, 23ns |
| -3db Bandwidth | 170MHz |
| Charge Injection | 275pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 21pF, 23pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 500pA |
| Crosstalk | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Base Product Number | ADG5401 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.