Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| PLL | Yes |
| Main Purpose | Ethernet, PCI Express (PCIe), SONET/SDH |
| Input | Clock, Crystal |
| Output | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Number of Circuits | 1 |
| Ratio – Input:Output | 2:5 |
| Differential – Input:Output | No/Yes |
| Frequency – Max | 637.5MHz |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 40-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 40-LFCSP-WQ (6×6) |
| Base Product Number | AD9577 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.