Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol ICC (FCI) |
| Series | XCede® |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Connector Usage | Backplane |
| Connector Type | Header, Male Pins and Blades |
| Connector Style | High Speed |
| Number of Positions | – |
| Number of Positions Loaded | All |
| Pitch | 0.073″ (1.85mm) |
| Number of Rows | – |
| Number of Columns | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Termination | Press-Fit |
| Contact Layout, Typical | – |
| Features | – |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Finish Thickness | – |
| Color | – |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Voltage Rating | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.