Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol Anytek |
| Series | TZ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Positions Per Level | 6 |
| Pitch | 0.138″ (3.50mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Current | 10 A |
| Voltage | 300 V |
| Wire Gauge | 16-30 AWG |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Wire Termination | Screw – Rising Cage Clamp |
| Features | Cover |
| Color | Black |
| Operating Temperature | – |
| Housing Material | – |
| Contact Material – Plating | – |
| Clamp Material – Plating | – |
| Screw Material – Plating | – |
| Torque – Screw | 0.2 Nm (1.7 Lb-In) |
| Screw Thread | M2 |
| Base Product Number | TZ |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.