Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol Anytek |
| Series | NQ |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Positions Per Level | 2 |
| Pitch | 0.157″ (4.00mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Current | 9 A |
| Voltage | 300 V |
| Wire Gauge | 18-24 AWG |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Wire Termination | Screwless – Leg Spring, Push-In Spring |
| Features | – |
| Color | Natural |
| Operating Temperature | -45°C ~ 130°C |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Contact Material – Plating | – |
| Clamp Material – Plating | – |
| Screw Material – Plating | – |
| Torque – Screw | – |
| Screw Thread | – |
| Base Product Number | NQ |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.