Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol All Sensors Corporation |
| Series | DLVR |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount, Industrial Automation, Medical Ventilation |
| Pressure Type | Differential |
| Operating Pressure | ±0.36PSI (±2.49kPa) |
| Output Type | I2C |
| Output | 14 b |
| Accuracy | ±0.25% |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Port Size | Male – 0.09″ (2.24mm) Tube, Dual |
| Port Style | Barbed |
| Features | Temperature Compensated |
| Termination Style | PC Pins |
| Maximum Pressure | 7.23PSI (49.83kPa) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.620″, 15.75mm), Dual Ports, Same Side |
| Supplier Device Package | 8-DIP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.