Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol All Sensors Corporation |
| Series | DLVR |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Applications | Board Mount |
| Pressure Type | Differential |
| Operating Pressure | ±0.04PSI (±0.25kPa) |
| Output Type | I2C |
| Output | 14 b |
| Accuracy | ±1% |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Port Size | Male – 0.08″ (2.03mm) Tube, Dual |
| Port Style | Barbless |
| Features | Temperature Compensated |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Maximum Pressure | ±3.61PSI (±24.92kPa) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SMD Module |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| Base Product Number | DLVR-L01D |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.