Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Altech Corporation |
| Series | MVE |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Positions Per Level | 11 |
| Pitch | 0.295″ (7.50mm) |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Current | 20 A |
| Voltage | 300 V |
| Wire Gauge | 14-30 AWG |
| Mounting Type | Through Hole |
| Wire Termination | Screw – Leaf Spring, Wire Guard |
| Features | Interlocking (Side) |
| Color | Green |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.