Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Allegro MicroSystems |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Motor Type – Stepper | Multiphase |
| Motor Type – AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Function | Controller – Speed |
| Output Configuration | Half Bridge (3) |
| Interface | I2C |
| Technology | NMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | Fan Controller |
| Current – Output | – |
| Voltage – Supply | 5.5V ~ 50V |
| Voltage – Load | 50V |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Package / Case | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 28-QFN (5×5) |
| Base Product Number | A89307 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.