Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Obsolete |
| Number of Channels | 4 |
| Voltage – Isolation | 5300Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 100% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | – |
| Rise / Fall Time (Typ) | 10µs, 35µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Darlington |
| Voltage – Output (Max) | 30V |
| Current – Output / Channel | 125mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.25V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Vce Saturation (Max) | 1V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 16-DIP (0.300″, 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 16-DIP |
| Base Product Number | ILQ30 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.