Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Vishay Dale |
| Series | XOSM-533 |
| Packaging | Strip |
| Part Status | Active |
| Base Resonator | Crystal |
| Type | XO (Standard) |
| Frequency | 40 MHz |
| Function | Enable/Disable |
| Output | HCMOS, TTL |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Frequency Stability | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth | – |
| Current – Supply (Max) | 20mA |
| Ratings | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension | 0.276″ L x 0.197″ W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height – Seated (Max) | 0.075″ (1.90mm) |
| Current – Supply (Disable) (Max) | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.