Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | UMW |
| Series | UMW |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Zener |
| Unidirectional Channels | 2 |
| Voltage – Reverse Standoff (Typ) | 70V (Max) |
| Voltage – Breakdown (Min) | 70V |
| Voltage – Clamping (Max) @ Ipp | – |
| Current – Peak Pulse (10/1000µs) | – |
| Power – Peak Pulse | – |
| Power Line Protection | No |
| Applications | – |
| Capacitance @ Frequency | 0.9pF @ 1MHz (Max) |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.