Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TT Electronics/Optek Technology |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Inputs – Side 1/Side 2 | 1/0 |
| Voltage – Isolation | 16000VDC |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | Open Collector |
| Current – Output / Channel | 25 mA |
| Data Rate | 2Mbps |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 200ns, 100ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 30mA |
| Voltage – Supply | 7V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 6-DIP (1.100″, 27.94mm), 5 Leads |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.