Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Inputs – Side 1/Side 2 | 1/0 |
| Voltage – Isolation | 5000Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 20kV/µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Push-Pull, Totem Pole |
| Current – Output / Channel | 600 mA |
| Data Rate | – |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 500ns, 500ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 50ns, 50ns |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.57V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 25mA |
| Voltage – Supply | 10V ~ 30V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 6-SO |
| Base Product Number | TLP5701 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.