Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 3750Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | – |
| Current Transfer Ratio (Max) | – |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 200µs, 300µs |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | Photovoltaic |
| Voltage – Output (Max) | 7V |
| Current – Output / Channel | 30µA (Typ) |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.65V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 30 mA |
| Vce Saturation (Max) | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SOIC (0.173″, 4.40mm Width), 4 Leads |
| Supplier Device Package | 6-SOP |
| Base Product Number | TLP3906 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.