Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Toshiba Semiconductor and Storage |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Inputs – Side 1/Side 2 | 1/0 |
| Voltage – Isolation | 3750Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 20kV/µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Open Collector |
| Current – Output / Channel | 25 mA |
| Data Rate | 20MBd |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 60ns, 60ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | 30ns, 30ns |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.55V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 25mA |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SOIC (0.179″, 4.55mm Width), 5 Leads |
| Supplier Device Package | 6-SO, 5 Lead |
| Base Product Number | TLP2368 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.