Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Universal, Continuous-Time |
| Frequency – Cutoff or Center | 100kHz |
| Number of Filters | 3 |
| Filter Order | – |
| Voltage – Supply | ±6V ~ 18V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Base Product Number | UAF42 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.