Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Type | Relay/Load Driver |
| Input Type | Logic |
| Output Type | Logic |
| Current – Supply | 5 mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-PowerTSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Base Product Number | TPL9202 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.