Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | DPST, SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:2, 2:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 8.4Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 500mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.71V ~ 1.98V, 3V ~ 3.6V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 100ns, 100ns |
| -3db Bandwidth | 13GHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | – |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 5µA |
| Crosstalk | -27dB @ 10GHz |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 20-VQFN (4.5×2.5) |
| Base Product Number | TMUXHS4212 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.