Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT – NO/NC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 11Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 60mOhm (Typ) |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 8V ~ 44V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 520ns, 210ns |
| -3db Bandwidth | 215MHz |
| Charge Injection | -300pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 14pF, 28pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 700pA |
| Crosstalk | -80dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.