Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 4 |
| On-State Resistance (Max) | 6.2Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 200mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 36V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 18V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 95ns, 85ns |
| -3db Bandwidth | 95MHz |
| Charge Injection | 3pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 17pF, 28pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 400pA |
| Crosstalk | -105dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 20-WQFN (4×4) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.