Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 6.2Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 80mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 36V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 18V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 180ns, 210ns |
| -3db Bandwidth | 42MHz |
| Charge Injection | -6pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 38pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 100pA (Typ) |
| Crosstalk | -106dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.