Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPDT – Open/Closed |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 160mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 2mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 175µs, – |
| -3db Bandwidth | 72MHz |
| Charge Injection | 5pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 70pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 20nA (Typ) |
| Crosstalk | -100dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 9-BGA, DSBGA |
| Supplier Device Package | 9-DSBGA (1.6×1.6) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.