Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SP3T – Open/Closed |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 3:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 7Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 100mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 2.5V ~ 4.3V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 100µs, 100µs |
| -3db Bandwidth | 6.5GHz |
| Charge Injection | – |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 1pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 2µA |
| Crosstalk | -38dB @ 240MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 12-WFQFN |
| Supplier Device Package | 12-WQFN (1.8×1.8) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.