Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Type | Time to Flight to Digital Converter |
| Input Type | Ultrasound |
| Output Type | Digital |
| Current – Supply | 1.35 mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | TDC7200 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.