Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Buffer, Accelerator |
| Applications | I2C – Hotswap |
| Input | 2-Wire Bus |
| Output | 2-Wire Bus |
| Data Rate (Max) | – |
| Number of Channels | 1 |
| Delay Time | – |
| Signal Conditioning | – |
| Capacitance – Input | 10 pF |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Current – Supply | 5.1mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Base Product Number | TCA4311 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.