Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Receiver Hysteresis | 30 mV |
| Data Rate | 200kbps |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | 75HVD3082 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.