Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Driver |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |
| Duplex | – |
| Data Rate | – |
| Voltage – Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 16-DIP (0.300″, 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Base Product Number | 75174 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.