Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 74LVCE |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Obsolete |
| Logic Type | IEEE STD 1284 Translation Transceiver |
| Supply Voltage | 3V ~ 3.6V |
| Number of Bits | 19 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 48-TVSOP |
| Base Product Number | 74LVCE161284 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.