Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 65LVDS |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Driver |
| Protocol | LVDS |
| Number of Drivers/Receivers | 16/0 |
| Duplex | – |
| Data Rate | 630Mbps |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 64-TFSOP (0.240″, 6.10mm Width) |
| Supplier Device Package | 64-TSSOP |
| Base Product Number | 65LVDS387 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.