Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | 65LVDS |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | LVDS |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Full |
| Data Rate | 400Mbps |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173″, 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Base Product Number | 65LVDS180 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.