Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Applications | – |
| Input | CML, LVDS, LVPECL |
| Output | LVDS |
| Data Rate (Max) | 2Gbps |
| Number of Channels | 1 |
| Delay Time | 470ps |
| Signal Conditioning | – |
| Capacitance – Input | 0.6 pF |
| Voltage – Supply | 3V ~ 3.6V |
| Current – Supply | 25mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154″, 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Base Product Number | 65LVDS100 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.