Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Number of Bits | 12 |
| Number of D/A Converters | 2 |
| Settling Time | – |
| Output Type | Voltage – Unbuffered |
| Differential Output | No |
| Data Interface | LVDS – Parallel |
| Reference Type | – |
| Voltage – Supply, Analog | 0.95V ~ 1.05V, ±1.71V ~ 1.89V |
| Voltage – Supply, Digital | 0.95V ~ 1.05V, ±1.71V ~ 1.89V |
| INL/DNL (LSB) | ±0.9LSB, ±0.6LSB |
| Architecture | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 256-BBGA, FCBGA |
| Supplier Device Package | 256-FCBGA (17×17) |
| Mounting Type | Surface Mount |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.