Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | ADC |
| Number of Channels | 1 |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Sampling Rate (Per Second) | 39K |
| Data Interface | Serial |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Voltage – Supply | 3V ~ 5.5V, 2.7V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | – |
| Qualification | – |
| Package / Case | 36-BSSOP (0.295″, 7.50mm Width), 15 Leads |
| Supplier Device Package | 15-SSOP |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.