Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Number of Bits | 24 |
| Sampling Rate (Per Second) | 32k |
| Number of Inputs | 4 |
| Input Type | Differential |
| Data Interface | Serial, SPI |
| Configuration | PGA-ADC |
| Ratio – S/H:ADC | 0:4 |
| Number of A/D Converters | 4 |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Reference Type | Internal |
| Voltage – Supply, Analog | 2.4V ~ 3.6V |
| Voltage – Supply, Digital | 1.65V ~ 3.6V |
| Features | PGA, Simultaneous Sampling |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 20-WQFN (3×3) |
| Mounting Type | Surface Mount |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.