Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Active |
| Number of Bits | 24 |
| Sampling Rate (Per Second) | 512k |
| Number of Inputs | 8, 16 |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Data Interface | SPI |
| Configuration | ADC |
| Ratio – S/H:ADC | 0:8 |
| Number of A/D Converters | 8 |
| Architecture | Sigma-Delta |
| Reference Type | External |
| Voltage – Supply, Analog | 2.85V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Digital | 1.65V ~ 5.5V |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 56-VQFN (7×7) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Grade | – |
| Qualification | – |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.