Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Number of Bits | 12 |
| Sampling Rate (Per Second) | 3.2G |
| Number of Inputs | 1, 2 |
| Input Type | Differential, Single Ended |
| Data Interface | JESD204B |
| Configuration | MUX-ADC |
| Ratio – S/H:ADC | 0:1 |
| Number of A/D Converters | 2 |
| Architecture | Flash |
| Reference Type | Internal |
| Voltage – Supply, Analog | 1.05V ~ 1.15V, 1.8V ~ 2V |
| Voltage – Supply, Digital | 1.05V ~ 1.15V |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 144-FBGA, FCBGA |
| Supplier Device Package | 144-FCBGA (10×10) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Base Product Number | ADC12DJ3200 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.